BKSE - Szeged (ifi) 08.23. 11.00 (Lóczy)

BKSE U20 - PLER 08.24. 11.30 (Lóczy)

ÜvegVilág Torna, Orosháza 08.25. - 08.27.

1.

ÜvegVilág Torna

A következő hétvégén indulunk a hagyományos orosházi tornán.

2017.08.25 Péntek
13.30- 14.50 SBS Eger Eszterházy- OFKSE- LINAMAR 2
15.15- 16.35 Váci KSE- Balmazújvárosi KK
17.00- 18.20  Balatonfüredi KSE- TELEKOM- Veszprém
18.40-20.00 OFKSE- LINAMAR – SKP Bratislava

2017.08.26 Szombat
9.00- 10.20 Balatonfüredi KSE- SBS Eger Eszterházy
10.40- 12.00 Vác KSE- SKP Bratislava
12.20- 13.40 OFKSE- LINAMAR - Balmazújvárosi KK
 14.00- 15.20 TELEKOM- Veszprém- SBS Eger Eszterházy
15.40- 17.00 OFKSE- LINAMAR 2- Balatonfüredi KSE
17.20- 18.40 Balmazújvárosi KK - SKP Bratislava
19.00-    OFKSE- LINAMAR- Váci KSE

2017.08.27 Vasárnap
•    10.00 A4- B4
•    12.00 A3- B3
•    14.00 A2- B2
•    16.00  A1- B1

2017.08.19. 10:15

« vissza


2.

Magabiztos győzelem

A hétvége után újra találkoztunk a Fradival.

BKSE - FTC 34:26 (17:13)
Balatonfüred, 200 néző; v.: Andorka, Hucker

BKSE: Fazekas - Hornyák 5/2, Kasparek 4, Semenov 3, Kemény 3, Szita 5, Bóka 4. Csere: Andó és Bősz (kapusok), Debreczeni 2, Gerdán, Déber 2, Németh, Karvatski 3, Horváth 1, Varsandán, Topic 1, Máthé 1, Kyvala. edző: Csoknyai István

Az eredmény alakulása: 4.p.: 5:0; 12.p.: 9:4; 19.p.: 11:8; 23.p.: 14:10; 35.p.: 19:15; 45.p.: 24:21; 49.p.: 25:23; 57.p.: 32:24
További képek a Facebook oldalunkon.

2017.08.16. 19:59

« vissza


3.

Bronz

A harmadik helyért folyó meccsen győztünk a Konkoly Kupán.

FTC - BKSE 26:27 (16:13)

Tudósítás itt olvasható.

2017.08.12. 16:44

« vissza


4.

CELL KUPA

Juniorjainkat a felnőtt kategóriába neveztük. Mivel ide csak négy csapat nevezett, így mindannyian - versenyen kívül - játszottak ifi csapatokkal is, mielőtt egymással mérkőztek volna.
Aztán csütörtök-pénteken lezavarták a saját tornájukat, melyet a mieink nyertek meg.

Wisla Plock      Várpalota    17 - 18
Balatonfüredi KSE     Veszprémi KKFT    22 - 21     
Várpalota     Balatonfüredi KSE MA     19 - 30         
Veszprémi KKFT       Wisla Plock MA     21 - 20     
Veszprémi KKFT       Várpalota     20 - 25          
Balatonfüredi KSE        Wisla Plock      23 - 17     

A fiatalabb csapataink helyosztóinak eredményei:

BKSE "B" MU18 - RK GORICA MU18 a 7. helyért 19 - 16
BKSE MU16 - Vöslauer Handballclub MU16 a 11. helyért 21 - 13
BKSE "A" MU18 - SKP Frýdek-Místek MU18 a bronzéremért.16 - 23


2017.08.11. 19:50

« vissza


5.

Konkoly Kupa

Budakalász - BKSE 26:22 (13:9)
Ferencváros-Cegléd 24-27 (13-15)

A szombati program:
3. helyért, 15:00
Ferencváros-Balatonfüred

döntő, 17:00
Budakalász-Cegléd

2017.08.11. 19:19

« vissza


6.

CELL KUPA pénteki műsor:

Pénteken zár a kupa. A mieinkre helyosztók várnak.

10:10 BKSE "B" MU18 - RK GORICA MU18 a 7. helyért (Balatonfüred Sportcsarnok)

11:00 BKSE MU16 - Vöslauer Handballclub MU16 a 11. helyért (Lóczy Sportcsarnok)

12:40 BKSE "A" MU18 - SKP Frýdek-Místek MU18 a bronzéremért. (Március 15. Sportcsarnok )

16:55 BKSE MA - Wisla Plock MA az aranyért(Veszprém Aréna)

2017.08.10. 20:53

« vissza


7.

Rangos férfitorna Budapesten

Augusztus 11-12-én a nyár egyik rangos magyar férfi kézilabdatornáját rendezi meg az FTC.

 
A II. Konkoly Károly Tornának az Elek Gyula Aréna ad otthont. Az első kiírást a Ferencváros nyerte meg, az idén azonban erősebb lesz a mezőny, hiszen a Cegléd mellett ott lesz az előző bajnokság negyedik és ötödik helyezettje, a Budakalász és a Balatonfüred, amely egyaránt indul az EHF-kupában.

„A nyári szezon egyik legrangosabb tornája lesz a Népligetben, régen láttak a budapesti kézilabdabarátok ilyen színvonalas mezőnyt, kellemes ízelítő lesz ez az NB I-es rajt előtt. Amellett, hogy patinás csapatok vesznek részt a tornán, ajándékokkal is készülünk a szurkolóknak” – mondta Király Sándor a klub szakosztályvezetője. Elárulta, hogy néhány szerencsés drukker ingyen hozzájuthat egy olyan – a Fradi Shopban is kapható – pólóhoz, amelynek egyik oldalán a tavaly Magyar Kupa-győztes női együttes, a másik oldalán a másodosztályt hibátlan teljesítménnyel megnyerő férficsapat látható.

A tornát a 2015-ben elhunyt egykori legendás Ferencváros-játékosról és edzőről, Konkoly Károlyról nevezték el, aki csapatkapitánya volt az 1963-as kupagyőztesnek csapatnak, később edzőként is tevékenykedett a klubnál.

„Kevesen tudják a Ferencváros férfi kézilabdacsapatáról, hogy milyen nagy múltja van, elég csak az 1956-os bajnoki címet vagy az 1963-as kupagyőzelmet említeni. Reméljük, hogy a Fradi öregfiúk legendái is eljönnek, mert elsősorban az ő emlékük előtt tisztelegve rendezzük meg a tornát” – mondta Király Sándor.

A tornára ingyenes a belépő.

A PROGRAM
Augusztus 11., péntek
15.00: Budakalász–Balatonfüred
17.00: FTC–Cegléd

Augusztus 12., szombat
15.00: 3. helyért
17.00: döntő.

2017.08.10. 08:58

« vissza


8.

Meccsek

NB.I.; NB.I./B; NB:I. ifi; NB.I. serdülő;


2017.08.08. 13:42

« vissza


9.

Elrajtolt a Cell Kupa

Hétfőtől egy héten át tart a Cell Kupa.

Két füredi helyszínen is pattognak a labdák, a Szabadidő Központban és a Lóczy Gimi csarnokában. A mieink programját külön cikkben soroltuk fel.

Az eredmények innen követhetők.

Fotóalbum 1.; 2.;


2017.08.07. 12:42

« vissza


10.

Edzőmeccs Tapolcán

BKSE - Tatabánya 20:23 (7:13)

Van még mit fejlődni, de a második játékrészben már voltak biztató jelek. Külön öröm, hogy ebben a fiataljainknak is része volt.



Fiataljaink - balról feketében Szöllősi, Horváth és Máthé - nem vallottak szégyent.

2017.08.05. 20:06

« vissza


11.

Szita Zoltán Füreden

A Telekom Veszprém 1998-as születésű ballövője  - kölcsönben - Balatonfüreden folytatja.

2016-os teljesítménye után év ifjúsági játékosának megválasztott Szita meghatározó játékosa volt a Veszprém U23-as csapatának, de számos mérkőzésen tagja volt a felnőtt keretnek, sőt Sabate mester meghívta a felnőtt válogatottba is. Júliusban tagja volt a Junior VB-n ötödik helyezést elért magyar csapatnak.

2017.08.03. 19:00

« vissza


12.

CELL Kupa 2017

Immár 21. alkalommal került kiírásra a Cell Kupa.

 
Idén négy csapattal neveztünk. Serdülőink mellett két ifi csapatot és a juniorokat indítjuk. Juniorjaink ráadásul két kategóriában is rajthoz állnak: az 1999 után született ifik között és a felnőtteknél. Erre azért van szükség mert összesen négy felnőtt csapat nevezett, így ők egymással való viaskodás mellett az ifik között is lejátsszák a meccseiket.

Sajnos a Kupa időzítése nem a legjobb, hiszen éppen csak elkezdődött a felkészülés. Így menetből, vagyis az első hét inkább erősítő jellegű gyakorlat sora után egyből meccsekbe csöppennek a srácok. Ennek megfelelő a célkitűzés is. Vagyis egyforma terhelést kapjon mindenki a mérkőzéseken, illetve minden meccs - kvázi edzés jelleggel - egy, vagy több részfeladat megoldására lesz kijelölve.

A program még változhat! Ezek a változások a Kupa honlapján követhetők az eredményekkel és a helyosztókkal együtt

MU16 KATEGÓRIA
FIÚK  2001
   
B csoport
1.    Balatonfüredi KSE    HUN    
2.    HRK Gorica    CRO    
3.    Chinese YMCA College    HKG    
4.    UKS Lider Swarzedz    POL    
5.    Ros IL    NOR    
6.    KK Ajka    HUN    
                                    
08.07    08.30    BF2    M16    UKS Lider Swarzedz    -    Balatonfüredi KSE            
08.07    14.20    BF1    M16    Balatonfüredi KSE    -    Ros IL            
08.08    11.10    BF2    M16    Balatonfüredi KSE    -    HRK Gorica            
08.08    15.30    BF2    M16    Balatonfüredi KSE    -    KK Ajka            
08.09    08.30    BF1    M16    Chinese YMCA College    -    Balatonfüredi KSE    

    

 MU18-MA KATEGÓRIA
FIÚK 1999   

A csoport

1.    Balatonfüredi KSE A     HUN    
2.    HRK Gorica                    CRO        
3.    HV Uilenspiegel Wilrijk    BEL    
4.    Veszprémi KKFT – MA    HUN    

C csoport

1.    Frisch Auf Göppingen    GER    
2.    HK Agro Topolcany                    SVK        
3.    RÉV – Mikolik                    HUN    
4.    Balatonfüredi KSE – MA    HUN
    
D csoport

1.    Pick Szeged    HUN    
2.    SKP Frydek Mistek    CZE    
3.    HSG Dietmannsried    GER    
4.    Balatonfüredi KSEB    HUN    
5.    Wisla Plock – MA    POL    


08.07    08.30    BF1    M18    Balatonfüredi KSE A    -    HRK Gorica            
08.07    12.40    BF2    M18    HSG Dietmannsried    -    Balatonfüredi KSE B            
08.07    13.20    BF1    M18    RÉV – Mikolik    -    Balatonfüredi KSE - MA            
08.08    12.50    BF2    M18    Veszprémi KKFT - MA    -    Balatonfüredi KSE A            
08.08    13.00    BF1    M18    Balatonfüredi KSE B    -    SPR Wisla Plock - MA            
08.08    14.50    BF1    M18    Balatonfüredi KSE - MA    -    Frisch Auf Göppingen            
08.09    10.10    BF1    M18    SKP Frydek Mistek    -    Balatonfüredi KSE B            
08.09    12.50    BF1    M18    Balatonfüredi KSE - MA    -    HK Agro Topolcany            
08.09    13.50    BF1    M18    HV Uilenspiegel Wilrijk    -    Balatonfüredi KSE A        :    
08.09    15.40    BF1    M18    Balatonfüredi KSE B    -    Pick Szeged        :    

MA felnőtt kategória

1.    SPR Wisla Plock                     POL    
2.    Várpalotai BSK – MA    HUN    
3.    Balatonfüredi KSE – MA    HUN    
4.    Veszprémi KKFT – MA    HUN    

                                    
08.10    10.30    BF1    MA    Balatonfüredi KSE    -    Veszprémi KKFT            
08.10    18.00    VAR    MA    Várpalotai BSK    -    Balatonfüredi KSE            
08.11    16.55    ARE    MA    Balatonfüredi KSE    -    SPR Wisla Plock        

BF1= Balaton Szabadidő és Konferencia Központ
BF2= Lóczy
VAR= Várpalota
ARE= Veszprém Aréna    


2017.08.03. 12:57

« vissza


13.

Bérlet- és jegyárak a 2017/2018-as szezonra

Lehet előjegyeztetni a bérleteket!

Tavalyi évhez hasonlóan, idén is kérjük, hogy a bérletüket megújítani kívánók, illetve az újonnan bérletet vásárlók igényeiket az Egyesület Irodájában személyesen, vagy a balatonfuredikc@gmail.com e-mail címünkön minél előbb jelezzék, hogy a nevükre szóló bérletek időben legyártatásra kerülhessenek.

A bérletek valamennyi Balatonfüreden játszódó bajnoki- és kupa mérkőzésre érvényesek, beleértve az EHF Kupa selejtező köreit is. Valamint megtekinthetők velük az U20-as csapat NB.I./B-s és a II. csapat NB.II.-es hazai találkozói is.

A felnőtt bérlet ára: 17.000,-Ft; a nyugdíjas/diák bérleté meg 9.000,- Ft.

A mérkőzések egyszeri belépői a kiemelt meccsek kivételével 1.000,-Ft, illetve 500,-Ft (nyugdíjas/diák). A Veszprém, Szeged, Tatabánya és Csurgó elleni bajnokik és az EHF selejtezők jegyárai 1.500,-Ft, illetve 1.000,-Ft


2017.08.02. 23:37

« vissza


14.

BKSE U20 2017 ősz

Itt az ősz menetrendje az NB.I./B Nyugati csoportjában.


2017.08.02. 10:20

« vissza


15.

Fedélzeten

A délelőtti felmérő után már a teremben folytatta az utánpótlás.

Elsőnek Lelkes Gábor kompániáját látogattuk meg.


(Az album itt tekinthető meg.)

Négykor Kis Ákos csapata folytatta a munkát a Lóczy termében.


(A teljes album itt tekinthető meg.)

Hatkor került sorra a Kárpáti legénység.


(A teljes album itt tekinthető meg.)

2017.08.01. 14:48

« vissza


16.

Kedden kezdenek

Fiataljaink felkészülése kedden indul.

Hétfőn este költöznek be a koleszba. Szülői tájékoztató és csapatprogram után már a holnapra lehet készülni.

Kedden délelőtt felmérők, majd délután edzések a Lóczyban. A hetet futások, kondik, egyéni képzések és hagyományos edzések jellemzik. A hétvégi pihenő után a következő hetet már a Cell Kupán való meccsek is színezni fogják.

2017.07.29. 14:33

« vissza


17.

Tervezett edzőmeccsek:



07.21. péntek 18:30  Dabas-BKSE  23:25 (12:10)

07.28. péntek 10:30 és 16:30 Komló-BKSE  29:25 (14:14); 21:25 (10:12)

08.03. csütörtök 17:00
Sønderjyske (dán) - BKSE  28:22 (11:10)


08.05. szombat 16:00 BKSE-Tatabánya (Tapolca)


08.07. – 08.11. hétfő-péntek    Cell kupa  (junior/ifi/serdülő/serdülő II)

Konkoly Károly emléktorna; Budapest, FTC pálya
08.11. péntek     15:00 BKSE-Budakalász
                                17:00 FTC-Cegléd
08.12. szombat   15:00 3.hely
                                 17:00 1.hely


08.16. szerda 18:00  BKSE-FTC

08.16. szerda     de. és du.       BKSE – NEKA (serdülő)

08.18. péntek        12:00        BKSE – NEKA ifi

08.18. péntek  14.00 Telekom Veszprém U’20 – BKSE U’20

08.23. szerda      11.00      BKSE – Szeged (ifi)

08.24. csütörtök      11.30  BKSE U’20 – PLER

08.24. csütörtök        PLER kupa (ifi/serdülő)


08.26. szombat   11.30     PLER – BKSE U’20

08.25-26-27. péntek – vasárnap
                                           Orosháza III. Üveg-Világ Kupa

08.29. – 08.30. kedd-szerda     Zubri (ifi/ serdülő2 meccs)

08.31. csütörtök    18.00    BKSE U’20 – Csurgó U’20


09.01. péntek    12:00 Telekom Veszprém-BKSE

09.02. – 09.03. szombat-vasárnap        NEKA kupa (junior/ifi)

09.06. szerda        19:00        BKSE U20 - Telekom Veszprém U20

09.06. szerda     17.30; 16.00          BKSE - Telekom Veszprém (ifi/serdülő)

09.07. csütörtök    18:00        Csurgó U20 – BKSE U20































2017.07.20. 16:17

« vissza


18.

Izlandi, vagy olasz ellenfél

Sorsoltak az EHF Kupában

Mi a második fordulóban kapcsolódunk be. Ellenfelünk a Valur - Bozen összecsapás győztese lesz.

Részletek az NSO összeállításában.

2017.07.18. 16:01

« vissza


19.

Elkezdődött

Mármint a felkészülés a 2017/2018-as szezonra


A délelőtti futás után délután a Lóczy csarnokában folytatódott a munka. Az edzésen ott voltak az új fiúk, a cseh Kyvala, a fehérorosz Karvatski, a horvát Topic, Bősz Dániel Ceglérdről ls egykori ifistánk a Csurgóról ideszerződő Hornyák Péter. A felnőttekkel kezdték a felkészülést az ifi bajnokok közül Máthé Dominik, Andó Arián és Horváth László.


Az edzésről csak a külföldi útjáról később hazatérő Bóka, valamint az operációja után még külön dolgozó Zdolik  kapott felmentést


A Napló írása ITT olvasható.

2017.07.17. 19:23

« vissza


20.

Köszöntjük Füred VB-jét!

Fotóalbum itt.

2017.07.15. 10:10

« vissza


21.

Felkészülés

Indul a felkészülés

Hétfőn délelőtt futással kezdődik a felkészülés a 2017/2018 bajnoki szezonra. Délután aztán már a labda is előkerülhet.

A felkészülés előrehaladtával jönnek a felmérő meccsek és szeptember 10-i hétvégén rajtol a bajnokság.

Az utánpótlás július 31-én kezd. Csapataink egy hét után bekapcsolódnak a Cell Kupa küzdelmeibe. Majd edzőmeccsek, a NEKA Kupa és egy csehországi (Zubri) túra szerepel az étlapon a korosztály különböző csapatainak. Az utánpótlásban szeptember közepén rajtolnak a bajnokságok.

2017.07.14. 11:17

« vissza


22.

NB.I. 2017-2018

Budakalász ellen kezdünk Füreden

I. 2017.09.10
1.    Ceglédi KKSE    FTC         
2.    Balatonfüredi KSE    Budakalász KZRT.         
3.    Sport36-Komló    Dabas KC VSE         
4.    MOL-Pick Szeged    Grundfos Tatabánya KC         
5.    Telekom Veszprém    Csurgói KK         
6.    Eger Eszterházy SZSE    Orosházi FKSE         
7.    Váci KSE    B.Braun Gyöngyös         
II. 2017.09.17
1.    B.Braun Gyöngyös    Eger Eszterházy SZSE         
2.    Orosházi FKSE    Telekom Veszprém         
3.    Csurgói KK    MOL-Pick Szeged         
4.    Grundfos Tatabánya KC    Sport36-Komló         
5.    Dabas KC VSE    Balatonfüredi KSE         
6.    Budakalász KZRT.    Ceglédi KKSE         
7.    FTC    Váci KSE         
III. 2017.09.24
1.    Ceglédi KKSE    Dabas KC VSE         
2.    Balatonfüredi KSE    Grundfos Tatabánya KC         
3.    Sport36-Komló    Csurgói KK         
4.    MOL-Pick Szeged    Orosházi FKSE         
5.    Telekom Veszprém    B.Braun Gyöngyös         
6.    Eger Eszterházy SZSE    Váci KSE         
7.    FTC    Budakalász KZRT.         
IV. 2017.10.01
1.    Eger Eszterházy SZSE    FTC         
2.    Váci KSE    Telekom Veszprém         
3.    B.Braun Gyöngyös    MOL-Pick Szeged         
4.    Orosházi FKSE    Sport36-Komló         
5.    Csurgói KK    Balatonfüredi KSE         
6.    Grundfos Tatabánya KC    Ceglédi KKSE         
7.    Dabas KC VSE    Budakalász KZRT.         
V. 2017.10.08
1.    Ceglédi KKSE    Csurgói KK         
2.    Balatonfüredi KSE    Orosházi FKSE         
3.    Sport36-Komló    B.Braun Gyöngyös         
4.    MOL-Pick Szeged    Váci KSE         
5.    Telekom Veszprém    Eger Eszterházy SZSE         
6.    Budakalász KZRT.    Grundfos Tatabánya KC         
7.    FTC    Dabas KC VSE         
VI. 2017.10.15
1.    Telekom Veszprém    FTC         
2.    Eger Eszterházy SZSE    MOL-Pick Szeged         
3.    Váci KSE    Sport36-Komló         
4.    B.Braun Gyöngyös    Balatonfüredi KSE         
5.    Orosházi FKSE    Ceglédi KKSE         
6.    Csurgói KK    Budakalász KZRT.         
7.    Grundfos Tatabánya KC    Dabas KC VSE         
VII. 2017.10.22
1.    Ceglédi KKSE    B.Braun Gyöngyös         
2.    Balatonfüredi KSE    Váci KSE         
3.    Sport36-Komló    Eger Eszterházy SZSE         
4.    MOL-Pick Szeged    Telekom Veszprém         
5.    Dabas KC VSE    Csurgói KK         
6.    Budakalász KZRT.    Orosházi FKSE         
7.    FTC    Grundfos Tatabánya KC         
VIII. 2017.11.05
1.    MOL-Pick Szeged    FTC         
2.    Telekom Veszprém    Sport36-Komló         
3.    Eger Eszterházy SZSE    Balatonfüredi KSE         
4.    Váci KSE    Ceglédi KKSE         
5.    B.Braun Gyöngyös    Budakalász KZRT.         
6.    Orosházi FKSE    Dabas KC VSE         
7.    Csurgói KK    Grundfos Tatabánya KC         
IX. 2017.11.12
1.    Ceglédi KKSE    Eger Eszterházy SZSE         
2.    Balatonfüredi KSE    Telekom Veszprém         
3.    Sport36-Komló    MOL-Pick Szeged         
4.    Grundfos Tatabánya KC    Orosházi FKSE         
5.    Dabas KC VSE    B.Braun Gyöngyös         
6.    Budakalász KZRT.    Váci KSE         
7.    FTC    Csurgói KK         
X. 2017.11.19
1.    Sport36-Komló    FTC         
2.    MOL-Pick Szeged    Balatonfüredi KSE         
3.    Telekom Veszprém    Ceglédi KKSE         
4.    Eger Eszterházy SZSE    Budakalász KZRT.         
5.    Váci KSE    Dabas KC VSE         
6.    B.Braun Gyöngyös    Grundfos Tatabánya KC         
7.    Orosházi FKSE    Csurgói KK         
XI. 2017.11.26
1.    Ceglédi KKSE    MOL-Pick Szeged         
2.    Balatonfüredi KSE    Sport36-Komló         
3.    Csurgói KK    B.Braun Gyöngyös         
4.    Grundfos Tatabánya KC    Váci KSE         
5.    Dabas KC VSE    Eger Eszterházy SZSE         
6.    Budakalász KZRT.    Telekom Veszprém         
7.    FTC    Orosházi FKSE         
XII. 2017.12.03
1.    Balatonfüredi KSE    FTC         
2.    Sport36-Komló    Ceglédi KKSE         
3.    MOL-Pick Szeged    Budakalász KZRT.         
4.    Telekom Veszprém    Dabas KC VSE         
5.    Eger Eszterházy SZSE    Grundfos Tatabánya KC         
6.    Váci KSE    Csurgói KK         
7.    B.Braun Gyöngyös    Orosházi FKSE         
XIII. 2017.12.10
1.    Ceglédi KKSE    Balatonfüredi KSE         
2.    Orosházi FKSE    Váci KSE         
3.    Csurgói KK    Eger Eszterházy SZSE         
4.    Grundfos Tatabánya KC    Telekom Veszprém         
5.    Dabas KC VSE    MOL-Pick Szeged         
6.    Budakalász KZRT.    Sport36-Komló         
7.    FTC    B.Braun Gyöngyös         
 
XIV. 2017.12.17
1.    FTC    Ceglédi KKSE         
2.    Budakalász KZRT.    Balatonfüredi KSE         
3.    Dabas KC VSE    Sport36-Komló         
4.    Grundfos Tatabánya KC    MOL-Pick Szeged         
5.    Csurgói KK    Telekom Veszprém         
6.    Orosházi FKSE    Eger Eszterházy SZSE         
7.    B.Braun Gyöngyös    Váci KSE         
XV. 2017.12.20
1.    Eger Eszterházy SZSE    B.Braun Gyöngyös         
2.    Telekom Veszprém    Orosházi FKSE         
3.    MOL-Pick Szeged    Csurgói KK         
4.    Sport36-Komló    Grundfos Tatabánya KC         
5.    Balatonfüredi KSE    Dabas KC VSE         
6.    Ceglédi KKSE    Budakalász KZRT.         
7.    Váci KSE    FTC         
XVI. 2018.02.04
1.    Dabas KC VSE    Ceglédi KKSE         
2.    Grundfos Tatabánya KC    Balatonfüredi KSE         
3.    Csurgói KK    Sport36-Komló         
4.    Orosházi FKSE    MOL-Pick Szeged         
5.    B.Braun Gyöngyös    Telekom Veszprém         
6.    Váci KSE    Eger Eszterházy SZSE         
7.    Budakalász KZRT.    FTC         
XVII. 2018.02.11
1.    FTC    Eger Eszterházy SZSE         
2.    Telekom Veszprém    Váci KSE         
3.    MOL-Pick Szeged    B.Braun Gyöngyös         
4.    Sport36-Komló    Orosházi FKSE         
5.    Balatonfüredi KSE    Csurgói KK         
6.    Ceglédi KKSE    Grundfos Tatabánya KC         
7.    Budakalász KZRT.    Dabas KC VSE         
XVIII. 2018.02.18
1.    Csurgói KK    Ceglédi KKSE         
2.    Orosházi FKSE    Balatonfüredi KSE         
3.    B.Braun Gyöngyös    Sport36-Komló         
4.    Váci KSE    MOL-Pick Szeged         
5.    Eger Eszterházy SZSE    Telekom Veszprém         
6.    Grundfos Tatabánya KC    Budakalász KZRT.         
7.    Dabas KC VSE    FTC         
XIX. 2018.02.25
1.    FTC    Telekom Veszprém         
2.    MOL-Pick Szeged    Eger Eszterházy SZSE         
3.    Sport36-Komló    Váci KSE         
4.    Balatonfüredi KSE    B.Braun Gyöngyös         
5.    Ceglédi KKSE    Orosházi FKSE         
6.    Budakalász KZRT.    Csurgói KK         
7.    Dabas KC VSE    Grundfos Tatabánya KC         
XX. 2018.03.10
1.    B.Braun Gyöngyös    Ceglédi KKSE         
2.    Váci KSE    Balatonfüredi KSE         
3.    Eger Eszterházy SZSE    Sport36-Komló         
4.    Telekom Veszprém    MOL-Pick Szeged         
5.    Csurgói KK    Dabas KC VSE         
6.    Orosházi FKSE    Budakalász KZRT.         
7.    Grundfos Tatabánya KC    FTC         
XXI. 2018.03.18
1.    FTC    MOL-Pick Szeged         
2.    Sport36-Komló    Telekom Veszprém         
3.    Balatonfüredi KSE    Eger Eszterházy SZSE         
4.    Ceglédi KKSE    Váci KSE         
5.    Budakalász KZRT.    B.Braun Gyöngyös         
6.    Dabas KC VSE    Orosházi FKSE         
7.    Grundfos Tatabánya KC    Csurgói KK         
XXII. 2018.03.25
1.    Eger Eszterházy SZSE    Ceglédi KKSE         
2.    Telekom Veszprém    Balatonfüredi KSE         
3.    MOL-Pick Szeged    Sport36-Komló         
4.    Orosházi FKSE    Grundfos Tatabánya KC         
5.    B.Braun Gyöngyös    Dabas KC VSE         
6.    Váci KSE    Budakalász KZRT.         
7.    Csurgói KK    FTC         
XXIII. 2018.03.28.
1.    FTC    Sport36-Komló         
2.    Balatonfüredi KSE    MOL-Pick Szeged         
3.    Ceglédi KKSE    Telekom Veszprém         
4.    Budakalász KZRT.    Eger Eszterházy SZSE         
5.    Dabas KC VSE    Váci KSE         
6.    Grundfos Tatabánya KC    B.Braun Gyöngyös         
7.    Csurgói KK    Orosházi FKSE         
XXIV. 2018.04.22
1.    MOL-Pick Szeged    Ceglédi KKSE         
2.    Sport36-Komló    Balatonfüredi KSE         
3.    B.Braun Gyöngyös    Csurgói KK         
4.    Váci KSE    Grundfos Tatabánya KC         
5.    Eger Eszterházy SZSE    Dabas KC VSE         
6.    Telekom Veszprém    Budakalász KZRT.         
7.    Orosházi FKSE    FTC         
XXV. 2018.04.29
1.    FTC    Balatonfüredi KSE         
2.    Ceglédi KKSE    Sport36-Komló         
3.    Budakalász KZRT.    MOL-Pick Szeged         
4.    Dabas KC VSE    Telekom Veszprém         
5.    Grundfos Tatabánya KC    Eger Eszterházy SZSE         
6.    Csurgói KK    Váci KSE         
7.    Orosházi FKSE    B.Braun Gyöngyös         
XXVI. 2018.05.06
1.    Balatonfüredi KSE    Ceglédi KKSE         
2.    Váci KSE    Orosházi FKSE         
3.    Eger Eszterházy SZSE    Csurgói KK         
4.    Telekom Veszprém    Grundfos Tatabánya KC         
5.    MOL-Pick Szeged    Dabas KC VSE         
6.    Sport36-Komló    Budakalász KZRT.         
7.    B.Braun Gyöngyös    FTC           

2017.07.14. 10:55

« vissza


23.

NB.I./B 2017-2018

Ajka ellen kezdünk Füreden   
                    
I. forduló            2017.09.17        
    
1.    Füredi KSE U20    -    KK Ajka        
2.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Tatai AC        
3.    PLER-Budapest    -    Veszprémi KSE        
4.    Grundfos Tatabánya U20    -    Vecsés SE        
5.    Százhalombattai KE    -    Telekom Veszprém U20        
6.    Csurgói KK U20    -    Pécsi VSE        
7.    NEKA    -    SZESE Győr        
                    
II. forduló            2017.09.24        
    
8.    SZESE Győr    -    Csurgói KK U20        
9.    Pécsi VSE    -    Százhalombattai KE        
10.    Telekom Veszprém U20    -    Grundfos Tatabánya U20        
11.    Vecsés SE    -    PLER-Budapest        
12.    Veszprémi KSE    -    Szigetszentmiklósi KSK        
13.    Tatai AC    -    Füredi KSE U20        
14.    KK Ajka    -    NEKA        
    
 III. forduló            2017.10.01.
 
15.    Füredi KSE U20    -    Veszprémi KSE        
16.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Vecsés SE        
17.    PLER-Budapest    -    Telekom Veszprém U20        
18.    Grundfos Tatabánya U20    -    Pécsi VSE        
19.    Százhalombattai KE    -    SZESE Győr        
20.    Csurgói KK U20    -    NEKA        
21.    KK Ajka    -    Tatai AC        
                    
IV. forduló            2017.10.08        
    
22.    Csurgói KK U20    -    KK Ajka        
23.    NEKA    -    Százhalombattai KE        
24.    SZESE Győr    -    Grundfos Tatabánya U20        
25.    Pécsi VSE    -    PLER-Budapest        
26.    Telekom Veszprém U20    -    Szigetszentmiklósi KSK        
27.    Vecsés SE    -    Füredi KSE U20        
28.    Veszprémi KSE    -    Tatai AC        
                    
V. forduló            2017.10.15        
    
29.    Füredi KSE U20    -    Telekom Veszprém U20        
30.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Pécsi VSE        
31.    PLER-Budapest    -    SZESE Győr        
32.    Grundfos Tatabánya U20    -    NEKA        
33.    Százhalombattai KE    -    Csurgói KK U20        
34.    Tatai AC    -    Vecsés SE        
35.    KK Ajka    -    Veszprémi KSE        
                    
VI. forduló            2017.10.22        
    
36.    Százhalombattai KE    -    KK Ajka        
37.    Csurgói KK U20    -    Grundfos Tatabánya U20        
38.    NEKA    -    PLER-Budapest        
39.    SZESE Győr    -    Szigetszentmiklósi KSK        
40.    Pécsi VSE    -    Füredi KSE U20        
41.    Telekom Veszprém U20    -    Tatai AC        
42.    Vecsés SE    -    Veszprémi KSE        
                    
VII. forduló            2017.11.05        
    
43.    Füredi KSE U20    -    SZESE Győr        
44.    Szigetszentmiklósi KSK    -    NEKA        
45.    PLER-Budapest    -    Csurgói KK U20        
46.    Grundfos Tatabánya U20    -    Százhalombattai KE        
47.    Veszprémi KSE    -    Telekom Veszprém U20        
48.    Tatai AC    -    Pécsi VSE        
49.    KK Ajka    -    Vecsés SE
      
VIII. forduló            2017.11.12        
    
50.    Grundfos Tatabánya U20    -    KK Ajka        
51.    Százhalombattai KE    -    PLER-Budapest        
52.    Csurgói KK U20    -    Szigetszentmiklósi KSK        
53.    NEKA    -    Füredi KSE U20        
54.    SZESE Győr    -    Tatai AC        
55.    Pécsi VSE    -    Veszprémi KSE        
56.    Telekom Veszprém U20    -    Vecsés SE        
                    
IX. forduló            2017.11.19        
    
57.    Füredi KSE U20    -    Csurgói KK U20        
58.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Százhalombattai KE        
59.    PLER-Budapest    -    Grundfos Tatabánya U20        
60.    Vecsés SE    -    Pécsi VSE        
61.    Veszprémi KSE    -    SZESE Győr        
62.    Tatai AC    -    NEKA        
63.    KK Ajka    -    Telekom Veszprém U20        
                    
X. forduló            2017.11.26        
    
64.    PLER-Budapest    -    KK Ajka        
65.    Grundfos Tatabánya U20    -    Szigetszentmiklósi KSK        
66.    Százhalombattai KE    -    Füredi KSE U20        
67.    Csurgói KK U20    -    Tatai AC        
68.    NEKA    -    Veszprémi KSE        
69.    SZESE Győr    -    Vecsés SE        
70.    Pécsi VSE    -    Telekom Veszprém U20        
                    
XI. forduló            2017.12.03        
    
71.    Füredi KSE U20    -    Grundfos Tatabánya U20        
72.    Szigetszentmiklósi KSK    -    PLER-Budapest        
73.    Telekom Veszprém U20    -    SZESE Győr        
74.    Vecsés SE    -    NEKA        
75.    Veszprémi KSE    -    Csurgói KK U20        
76.    Tatai AC    -    Százhalombattai KE        
77.    KK Ajka    -    Pécsi VSE        
                    
XII. forduló            2017.12.10        
    
78.    Szigetszentmiklósi KSK    -    KK Ajka        
79.    PLER-Budapest    -    Füredi KSE U20        
80.    Grundfos Tatabánya U20    -    Tatai AC        
81.    Százhalombattai KE    -    Veszprémi KSE        
82.    Csurgói KK U20    -    Vecsés SE        
83.    NEKA    -    Telekom Veszprém U20        
84.    SZESE Győr    -    Pécsi VSE
       
XIII. forduló            2017.12.17        
    
85.   Füredi KSE U20 - Szigetszentmiklós       
86.    Pécsi VSE    -    NEKA        
87.    Telekom Veszprém U20    -    Csurgói KK U20        
88.    Vecsés SE    -    Százhalombattai KE        
89.    Veszprémi KSE    -    Grundfos Tatabánya U20        
90.    Tatai AC    -    PLER-Budapest        
91.    KK Ajka    -    SZESE Győr        
                    
XIV. forduló            2018.02.04        
    
92.    KK Ajka    -    Füredi KSE U20    
    
93.    Tatai AC    -    Szigetszentmiklósi KSK        
94.    Veszprémi KSE    -    PLER-Budapest        
95.    Vecsés SE    -    Grundfos Tatabánya U20        
96.    Telekom Veszprém U20    -    Százhalombattai KE        
97.    Pécsi VSE    -    Csurgói KK U20        
98.    SZESE Győr    -    NEKA        
                    
XV. forduló            2018.02.11        
    
99.    Csurgói KK U20    -    SZESE Győr        
100.    Százhalombattai KE    -    Pécsi VSE        
101.    Grundfos Tatabánya U20    -    Telekom Veszprém U20        
102.    PLER-Budapest    -    Vecsés SE        
103.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Veszprémi KSE        
104.    Füredi KSE U20    -    Tatai AC        
105.    NEKA    -    KK Ajka        
                    
XVI. forduló            2018.02.18        
    
106.    Veszprémi KSE    -    Füredi KSE U20        
107.    Vecsés SE    -    Szigetszentmiklósi KSK        
108.    Telekom Veszprém U20    -    PLER-Budapest        
109.    Pécsi VSE    -    Grundfos Tatabánya U20        
110.    SZESE Győr    -    Százhalombattai KE        
111.    NEKA    -    Csurgói KK U20        
112.    Tatai AC    -    KK Ajka        
                    
XVII. forduló            2018.02.25        
    
113.    KK Ajka    -    Csurgói KK U20        
114.    Százhalombattai KE    -    NEKA        
115.    Grundfos Tatabánya U20    -    SZESE Győr        
116.    PLER-Budapest    -    Pécsi VSE        
117.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Telekom Veszprém U20        
118.    Füredi KSE U20    -    Vecsés SE        
119.    Tatai AC    -    Veszprémi KSE       

XVIII. forduló            2018.03.04        
    
120.    Telekom Veszprém U20    -    Füredi KSE U20  
     
121.    Pécsi VSE    -    Szigetszentmiklósi KSK        
122.    SZESE Győr    -    PLER-Budapest        
123.    NEKA    -    Grundfos Tatabánya U20        
124.    Csurgói KK U20    -    Százhalombattai KE        
125.    Vecsés SE    -    Tatai AC        
126.    Veszprémi KSE    -    KK Ajka        
                    
XIX. forduló            2018.03.11        
    

127.    KK Ajka    -    Százhalombattai KE        
128.    Grundfos Tatabánya U20    -    Csurgói KK U20        
129.    PLER-Budapest    -    NEKA        
130.    Szigetszentmiklósi KSK    -    SZESE Győr        
131.    Füredi KSE U20    -    Pécsi VSE        
132.    Tatai AC    -    Telekom Veszprém U20        
133.    Veszprémi KSE    -    Vecsés SE        
                    
XX. forduló            2018.03.18        
    
134.    SZESE Győr    -    Füredi KSE U20        
135.    NEKA    -    Szigetszentmiklósi KSK        
136.    Csurgói KK U20    -    PLER-Budapest        
137.    Százhalombattai KE    -    Grundfos Tatabánya U20        
138.    Telekom Veszprém U20    -    Veszprémi KSE        
139.    Pécsi VSE    -    Tatai AC        
140.    Vecsés SE    -    KK Ajka        
                    
XXI. forduló            2018.03.25        
    
141.    KK Ajka    -    Grundfos Tatabánya U20        
142.    PLER-Budapest    -    Százhalombattai KE        
143.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Csurgói KK U20        
144.    Füredi KSE U20    -    NEKA        
145.    Tatai AC    -    SZESE Győr        
146.    Veszprémi KSE    -    Pécsi VSE        
147.    Vecsés SE    -    Telekom Veszprém U20        
                    
XXII. forduló            2018.04.15        
    
148.    Csurgói KK U20    -    Füredi KSE U20 
       
149.    Százhalombattai KE    -    Szigetszentmiklósi KSK        
150.    Grundfos Tatabánya U20    -    PLER-Budapest        
151.    Pécsi VSE    -    Vecsés SE        
152.    SZESE Győr    -    Veszprémi KSE        
153.    NEKA    -    Tatai AC        
154.    Telekom Veszprém U20    -    KK Ajka
      
XXIII. Forduló            2018.04.22        
    

155.    KK Ajka    -    PLER-Budapest        
156.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Grundfos Tatabánya U20        
157.    Füredi KSE U20    -    Százhalombattai KE        
158.    Tatai AC    -    Csurgói KK U20        
159.    Veszprémi KSE    -    NEKA        
160.    Vecsés SE    -    SZESE Győr        
161.    Telekom Veszprém U20    -    Pécsi VSE        
                    
XXIV. forduló            2018.04.29        
    
162.    Grundfos Tatabánya U20    -    Füredi KSE U20        
163.    PLER-Budapest    -    Szigetszentmiklósi KSK        
164.    SZESE Győr    -    Telekom Veszprém U20        
165.    NEKA    -    Vecsés SE        
166.    Csurgói KK U20    -    Veszprémi KSE        
167.    Százhalombattai KE    -    Tatai AC        
168.    Pécsi VSE    -    KK Ajka        
                    
XXV. Forduló            2018.05.06        
    
169.    KK Ajka    -    Szigetszentmiklósi KSK        
170.    Füredi KSE U20    -    PLER-Budapest        
171.    Tatai AC    -    Grundfos Tatabánya U20        
172.    Veszprémi KSE    -    Százhalombattai KE        
173.    Vecsés SE    -    Csurgói KK U20        
174.    Telekom Veszprém U20    -    NEKA        
175.    Pécsi VSE    -    SZESE Győr        
                    
XXVI. forduló            2018.05.13        
    
176.    Szigetszentmiklósi KSK    -    Füredi KSE U20        
177.    NEKA    -    Pécsi VSE        
178.    Csurgói KK U20    -    Telekom Veszprém U20        
179.    Százhalombattai KE    -    Vecsés SE        
180.    Grundfos Tatabánya U20    -    Veszprémi KSE        
181.    PLER-Budapest    -    Tatai AC        
182.    SZESE Győr    -    KK Ajka        

2017.07.14. 10:54

« vissza


 

 

 

Felˆ  

 

balatonfuredikc@gmail.hu

TÁMOGATÓINK

Netstilus Webdesign

 

Tovább >> Tovább >> Tovább >>
Impresszum | Optimalizálva: Seo | design by: NetStilus | Minden jog fenntartva * www.balatonfuredikc.hu * 2010 - 2017 | A

Bezárás Bezár

Web Site Impressum

Üdvözöljük a BALATONFÜREDI KSE honlapján! Oldalunkon rövid betekintést kap a egyesületünk életéből

Tulajdonos: BKSE

Címsorszöveg: • BALATONFÜREDI KSE • BALATONFÜRED KÉZILABDA SE •

Linkfelhő: kézilabda, kézilabda club, kézilabda klub, balatoni kc, balatonikc, balatonfüred, balatonfüredi sport klub, füredi kézilabda, kézilabda NB1, nb1, nbi, NBI, NB1, Kézilabda, kezilabdaq, handball, Handball

Készült: 2012. szeptember 22.

 

 

Kereső oldalak: | Creatix Kereső | Google kereső

 


Bezárás Bezár

NetStilus Web Design

Stúdió: 06 87 481 - 709
Mobiltelefon: 06 30 331- 85- 02
Mhelyi telefon: 06 87 581 - 235
Fax: 06 87 343 - 457
E-mail:
Web: www.netstilus.hu


Bezárás Bezár

Web Site

Üdvözöljük a BALATONFÜREDI KSE honlapján! Oldalunkon rövid betekintést kap a egyesületünk életéből

Weboldalunkon az alábbi szavakra kereshet:

kézilabda, kézilabda club, kézilabda klub, balatoni kc, balatonikc, balatonfüred, balatonfüredi sport klub, füredi kézilabda, kézilabda NB1, nb1, nbi, NBI, NB1, Kézilabda, kezilabdaq, handball, Handball

Címsorszöveg: • BALATONFÜREDI KSE • BALATONFÜRED KÉZILABDA SE •

Készült: 2012. szeptember 22.

 

Kereső oldalak: | Creatix Kereső | Google kereső